Bajnokavatás a csapatoknál!

A fallabdázóknál az Eger SSE-Boros és a Top Challenge szerzett aranyérmet az országos bajnokságon!

A hölgyek versenyét a Top Challenge nyerte meg, szoros küzdelemben szorította le a dobogó legfelső fokáról a Budaörsi Labda Egylet csapatát. Az egri tornán a harmadik helyen a Budapest Squash Akadémia fiatal együttese végzett.

A férfiaknál az Eger SSE-Boros Team csapata állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A szegedi viadalon a második helyen a debreceni Gekko SE I-es gárdája végzett, míg a harmadik helyet a Vidux-Tisza Squash SE szerezte meg.

A két első helyezett ezzel megszerezte a jogot, hogy részt vegyen a 2020. szeptember 16-19 között megrendezendő Klubcsapatok Európa Bajnokságán, melynek színhelye Olaszország, Riccione lesz.